Szkoła Filmowa w Łodzi tworzy Bibliotekę Scenariuszy Filmowych

2020-02-17

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna w Łodzi w dniu 18 listopada 2019 roku powołała do istnienia Bibliotekę Scenariuszy Filmowych (BSF). Projekt polega na pozyskiwaniu tekstów scenariuszy do publikacji.

Korzystanie z zasobów BSF jest ogólnodostępne i odbywać się będzie wyłącznie w ramach użytku osobistego – służy wyłącznie celom edukacyjnym, dydaktycznym i naukowym.

Zespół Biblioteki Scenariuszy Filmowych zachęca właścicieli praw do scenariuszy (scenarzystów i producentów) do włączenia się w tę inicjatywę i udostępnianie zrealizowanych tekstów. Zasady działania Biblioteki Scenariuszy Filmowych znajdują się w Regulaminie oraz Oświadczeniu, które zainteresowanym przesyła koordynatorka projektu. Osobą koordynującą pozyskiwanie scenariuszy do biblioteki jest Marek Rudnicki, tel. 601 272 158, m.rudnicki@filmschool.lodz.pl oraz biblioteka.scenariuszy@filmschool.lodz.pl (prosimy pisać na obydwa adresy jednocześnie).

Zobacz: REGULAMIN_BSF.pdf 

Więcej informacji o projekcie na stronie: https://www.sfp.org.pl/wydarzenia,230,29537,230,1,Powstaje-Biblioteka-Scenariuszy-Filmowych.html.

Inne aktualności

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji